Artheris - Fantasy RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Fantasy RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kuroshitsuji

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Zommari Kuran
Władca
Zommari Kuran


Liczba postów : 136
Join date : 11/07/2010

Karta Postaci
Ród: Kuran
Moce: wpisujesz tutaj max 4 moce

Kuroshitsuji Empty
PisanieTemat: Kuroshitsuji   Kuroshitsuji EmptyCzw Lip 15, 2010 7:48 am

musiałem ^.^'

"Akcja toczy się w Anglii w czasach wiktoriańskich. (dokł. w 1888r.) W londyńskiej posiadłości Phantomhive pracuje dość niezwykły lokaj imieniem Sebastian. Jego panem, a zarazem głową znakomitego rodu Phantomhive i właścicielem popularnej firmy zabawkarskiej, jest dwunastoletni Ciel – cyniczny i niezwykle dojrzały jak na swój wiek chłopiec. Po stracie rodziców zawiera pakt, na mocy którego jego dusza zostaje sprzedana w zamian za służbę demona."(opis z wiki, nie chciało mi się pisać xP)

oglądacie/oglądaliście? co myślicie o postaciach itd? może widzieliście już drugą serię?
Powrót do góry Go down
Arvena
Strażnik/Księżniczka Alalei
Arvena


Liczba postów : 18
Join date : 09/07/2010
Age : 30

Karta Postaci
Ród: królewski- Ordorne
Moce: słodka tajemnica

Kuroshitsuji Empty
PisanieTemat: Re: Kuroshitsuji   Kuroshitsuji EmptyPią Lip 16, 2010 11:58 am

Zapewne moją wypowiedzią narażę moje życie na uszczerbek ze strony wiernych fanów, no ale....
Cóż, nie mogę ukryć, że Kuro traktuję jako zwykły odmóżdżacz. Tak przewidywalnego anime to nie oczekiwałam. Owszem, ma plus za wiktoriańskie klimaty, ale Ciel mnie po prostu i zwyczajnie wkurza, a jego problemy powodują u mnie nie współczucie, a śmiech. Biedne emo kurczę się znalazło. Lepiej prezentuje się Sebastian, Grell i William T. Spears. Ale mimo to nie są jakoś szczególnie do lubienia. Niektóre gagi mnie ubawiły, więc objerzałam pierwszą serię. Ale za drugą raczej się nie wezmę. Po co mi gagi bez ciekawości wydarzeń, skoro to samo mogę znaleźć w moim ukochanym DGM?
Cóż, pojeździłam, więc teraz pochwalę. Opening i ending mi się podobają. No, ale o gustach się nie dyskutuje i tym wnioskiem zakończę moją wypowiedź.
Powrót do góry Go down
 
Kuroshitsuji
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artheris - Fantasy RPG :: Offtop :: Hydepark :: Anime/Mangi-
Skocz do: