Artheris - Fantasy RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Fantasy RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kraina Wampirów

Go down 
AutorWiadomość
Elizabeth Kuran
Władczyni/Kapłanka Triady
Elizabeth Kuran


Liczba postów : 206
Join date : 09/07/2010
Skąd : z Feniksa

Karta Postaci
Ród: Kuran
Moce: kontrola nad ogniem, teleportacja, przywołanie feniksa

Kraina Wampirów Empty
PisanieTemat: Kraina Wampirów   Kraina Wampirów EmptyWto Lip 13, 2010 5:16 pm

Herb/Symbol

Kraina Wampirów Symbol_krainy


Hymn:

Wersja po Jap:



    Akaku akaku akaku yurete
    Yume no yume no hate e
    Hanarerarenai

    Mou nando mo akiramete wa oshikorosu tabi
    Ikiba no nai kanjou ga me o samashiteku
    Kegare no nai sono hohoemi zankoku na hodo
    Tooi sonzai da to wakaru yo

    Ienai kizu kokoro mushibamu dake na no ni
    Yami no (naka ni) ima mo (yadoru) omoi o osaekirenai

    Akaku akaku akaku yurete
    Yume no yume no hate e
    Deatte shimatta unmei ga mawaridasu
    Dare mo dare mo shiranai himitsu
    Ochite ochite ochite
    Mou modorenai tsumi o kizande mo kitto

    Kodoku no fuchi arukinagara sukuwarete ita
    Donna toki mo kawaranai riaru na hitomi
    Demo hikari ga mabushii hodo umareru kage wa
    Fukaku irokoku shinobiyoru yo

    Futatsu no kodou maru de awase kagami no you ni
    Niteru (keredo) chigau (itami) mugen ni tsuzuite iku

    Akaku akaku akaku moete
    Subete subete keshite
    Kanau koto no nai maboroshi ga ugokidasu
    Tsuyoku tsuyoku hakanai yoru o
    Koete koete koete
    Nogarerarenai tsumi ni oborete mo kitto

    Akaku akaku akaku yurete
    Yume no yume no hate e
    Deatte shimatta unmei ga mawaridasu
    Dare mo dare mo shiranai himitsu
    Ochite ochite ochite
    Mou modorenai tsumi o kizande mo kitto




Wersja po Polsku:


    Drżę w szkarłacie, szkarłacie, szkarłacie*
    Do krańca snu marzenia**
    Nie mogą nas rozdzielić...

    Znów gdy za każdym razem brak mi tchu poddając się po raz kolejny i kolejny
    Budzą mnie moje emocje nie mając dokąd iść,
    Twój nieskazitelny uśmiech wie, że to istnienie
    jest tak zimne, że aż brutalne

    Pomimo, że nieuleczalna rana wyżera tylko moje serce
    Nawet teraz nie potrafię powstrzymać moich myśli drzemiących w ciemności

    Drżę w szkarłacie, szkarłacie, szkarłacie
    Do krańca snu marzenia
    Spotkaliśmy się; przeznaczenie stwarza
    tajemnicę, o której nikt nie, nie wie nikt
    Upadam, upadam, upadam
    Wiem - nie mogę wrócić, nawet jeśli zapomnę o swoich grzechach

    Gdy wędrowałem w otchłani samotności uratowały mnie
    tak prawdziwe niezmienne oczy
    Ale cień zrodzony jako światło jest jasny
    Gruntownie, jak wyrok, skrada się za mną

    Bicia dwóch serc to dokładnie to samo co dwa lustra stojące naprzeciw siebie;
    Ich ból jest podobny a jednak inny, trwa wiecznie

    Płonę w czerwieni, czerwieni, czerwieni
    Usuwam wszystko, wszystko
    Niespełniona iluzja zaczyna się poruszać
    Mocno, mocno
    Zwalczając, zwalczając, zwalczając ulatującą noc
    Wiem - nie mogę uciec, nawet jeśli utonę we własnych grzechach

    Drżę w szkarłacie, szkarłacie, szkarłacie
    Do krańca snu marzenia
    Spotkaliśmy się; przeznaczenie stwarza
    tajemnicę, o której nikt nie, nie wie nikt
    Upadam, upadam, upadam
    Wiem - nie mogę wrócić, nawet jeśli zapomnę o swoich grzechach




Pozdrowienia w języku Wampirów:

    Powitanie: Ave
    Pożegnanie: Oriaus


Drzewo Genealogiczne:




Historia Krainy za czasy Kuranów.


    Były Czasy Kuranów, Mordów które zabijali Alalejczyków, którzy chcieli zagarnąć tereny ich i wtedy zburzyli im niektóre
    budynki tej krainy Elfów Wysokiego Rodu, jednakże wtedy zakończyła się wojna.. Wtedy znów zaczęła się wojna z Wilkołakami która poniosła wielkie straty wojowników i potężnych wojowników którzy walczyli o sprawiedliwość w krainie, wtedy właśnie zastanawiali się czy to była dobra idea na to, potem jak minął czas... zaczynali się zastanawiać nad rozwiązaniem sporu Wampirów z Wilkołakami. Tak dokonał się sojusz i porozmazywanie dwóch krain. Po jakimś czasie
    był pokój między nimi, do tego czasu iż narodził się Chłopak i potem Dziewczynka, nadali imiona Haruka Kuran i Yuuri Kuran, byli kochanym rodzeństwem posiadali krew Purebloods królewską wysoką od krwi szlachetnej, wtedy byli beztroskami w świecie, dorastali i dowiedzieli się że Asgard ich Ojciec zapisał w papierach że od pamiętnych czasów, tylko
    rodzeni z jednej matki i Ojca Kuran będą mieć dostęp do tronu oraz rodzeństwo będą mieć potomków. Właśnie tak się stało jak Haruka mając 23 lata poślubił Yuuri mając 16 lat, wtedy po jakimś czasie Ojciec ich zmarł ze starości lub z choroby która jego wykończyła na dobre. Narodzili się potem chłopczyk i dziewczynka o imieniu Kaname i Yuuki, jednakże nie mieli cudnego dzieciństwa ponieważ była wojna domowa, pomiędzy Haruką, a Rido Kuran. Wtedy właśnie syn jego zauważył że on został zraniony mieczem, miał przebite serce ale powiedział słowa ważne do syna, "Proszę opiekuj się siostrą, bądź dla niej kochanym i dobrym mężem", wtedy objął go ramionami i zniknął Haruka, jednakże potem zaatakowali Yuuri Kuran chowając córkę Yuuki Kuran w komodzie. Podczas zimowej nocy, Kaname nazwał ostatni raz Rido-sensei był wtedy wcześniej jego nauczycielem przed wojną domową i jego uczył wszystkiego co każdy wampir książę powinien wiedzieć. Jednakże jak obejmowała Yuuki Kuran w swoich ramionach, wypowiedziała ostatnie słowa,"Proszę córko zapomnij co się stało, nie chcę żebyś pamiętała moją śmierć", zmarła z wycieńczenia właśnie. Wtedy rozdarł się krzyk córki jej. Właśnie wtedy ona opuściła zamek, szukając drogi daleko od murów tej twierdzy. Później zaatakował w formie osoby, w wampira który dorwał córkę i zaczynała się bronić, na ratunek przyszedł młody chłopak, wiedział że to jej siostra, jednakże ona nie pamiętała tego, ponieważ straciła pamięć o tym. Po jakimś czasie Kaien Cross nią się opiekował jak Ojciec rodzony znał Yuuri Kuran doskonale.. wtedy nadszedł po dłuższym czasem akt przemiany Yuuki Kuran, którą dręczyło zjawy i krew na rękach oraz wizje z przeszłości. Właśnie po akcie przemiany przypomniała wszystko i poznała go, że jest starszym bratem. Wtedy później zaczęła się wojna znów z Rido Kuran. Dzięki Zero Kirkyuu
    zabił podczas walki jaka była między dwiema postaciami Kaname i Rido, wtedy własnie został unicestwiony Rido Kuran, ale nie wiedzieli czy na zawsze, bo jego dusza tak naprawdę generowała się i szukał znów kolejnej ofiary żeby żywić jego płynem krwi oraz znów zaczynałby polować na szlachetnych wampirów i purebloods. Właśnie wtedy jak zagościł spokój powróciła królewska para do zamku i pobrali się, byli szczęśliwy.. po jakimś czasie narodziły się dzieci ich pierwszy był
    Zommari Kuran, a potem narodziła się ich córka Elizabeth Kuran, wiedzieli że może być podobna do Matki i tak właśnie
    stało się. Przez dłuższy czas było miła rodzina atmosfera. Właśnie długo to nie trwało iż, zagościł w Yuuki inny mężczyzna Edward Dreen mieli ze sobą przyjaźń, a potem romans co zaowocował dwiema córkami Ettariel i Marianne które się urodziły.

    Kaname był w szoku że ona go zdradziła. Wtedy on zrezygnował z Władcy i zapisał wszystko prawdziwym dzieciom Kuranów czyli Elizabeth i Zommariemu tym bardziej tron, żeby przetrzymywali ród Kuran. Wtedy właśnie jak dorośli
    dzieci pobrali się w wieku różnym trochę ich oddzielających. Właśnie wtedy dostali zezwolenie na nazwisko sióstr Kuranów i w papierach gdzieś zostało zapisane. Wtedy Elizabeth i Zommari zostali małżeństwem, jednakże potem dowiedzieli się
    że matka ich została zamordowana brutalnie przez inne istoty możliwe że przez ludzi Rido Kuran, ale nic nie wiadomo. Wtedy właśnie Rido Kuran narodził się i powrócił do swojej pierwotnego ciała, wracając progi Kuranów.


Powrót do góry Go down
 
Kraina Wampirów
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rangi wampirów
» Grupy Krwi Wampirów

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artheris - Fantasy RPG :: Organizacyjne :: Kompedium Wiedzy :: Opisy Krain-
Skocz do: