Artheris - Fantasy RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Fantasy RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Auena

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Auena
Księżniczka
Auena


Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2010

Karta Postaci
Ród: Ordorne
Moce: czytanie umysłów, władza nad wodą, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość

Auena Empty
PisanieTemat: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 10:41 am

Auena Auena

1. Imię i Nazwisko:Auena Ordorne. Dla własnego bezpieczeństwa przedstawia się jako Aladriela
2. Wiek: 20 lat/ elfy są nieśmiertelne nieprawdaż? ma pare tysięcy lat już spędzonych na kształtowaniu umysłu i ciała.
3. Rodzina: wymordowany ród Ordorne, rodzeństwo: Arvena, Galadriela
4. Ranga proponowana: księżniczka Alalei/ druga jej ranga to andellerien
5. Moce( posiadamy max 4 moce): władza nad wodą, czytanie myśli, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość (zręczniejsza i bardziej spostrzegawcza od jakiegokolwiek innego stworzenia na tym świecie.)
6. Umiejętności: gra na instrumentach elfickich, posługiwanie się bronią, perfekcyjna jazda konna, perfekcyjne strzelanie z łuku.
7. Ekwipunek(max 2 bronie na początek): elficki łuk z najbardziej twardego drewna + strzały do niego, miecz z najszlachetniejszego kruszcu.
8. Charakter: spokojna, małomówna, poważna, samotniczka, odważna, zawsze zachowuje zimną krew.
9. Historia: Dawno temu Auena narodziła się w starym sławnym zamczysku, siedzibie rodu Ordorne. Nie była ukochaną córeczką rodziców, ani też nie była prawdziwą przyjaciółką swoich sióstr. Zawsze była na uboczu i przyglądała się jak jej rodzice adorują jej siostry. W samotności uczyła się sztuki walki i strzelania z łuku. Chodziła na lekcje jazdy konnej do najlepszych. W tym czasie również zagłębiała wiedzę na temat dawnych dziejów jej rodu, poddanych i całego świata. 50 lat przed wojną, która rozpętała się na tej krainie Auena odeszła z zamku. Chciała udowodnić, że nie jest córeczką władców, tylko dzielną wojowniczką. Wędrowała, spotykała dziwne stwory i istoty podobne do ludzi. Doskonaliła swoje umiejętności poprzez doświadczenie. Gdy rozpoczęła się wojna Auena powróciła do swojej ojczyzny by pomóc swoim pobratymcom w walkach. Słyszała legendę o smokach i o tym, że jedynie księżniczki Alalei mogą obudzić te bestie. Auena wciąż stara się odnaleźć te starożytne stworzenia.


Ostatnio zmieniony przez Auena dnia Wto Lip 13, 2010 4:00 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Rido Kuran
Hrabia
Rido Kuran


Liczba postów : 50
Join date : 12/07/2010

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 3:07 pm

Dopisz historie i dam ci Akcepcika :3
Powrót do góry Go down
Auena
Księżniczka
Auena


Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2010

Karta Postaci
Ród: Ordorne
Moce: czytanie umysłów, władza nad wodą, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 3:09 pm

już już... jutro będzie na pierwszym poście Very Happy może przez noc wymyślę coś Razz


_________________


albo teraz, bo nie idę jeszcze spać. Przy okazji mam pytanie. Jak można zmienić bestię? Wstawić obrazek czy coś tam? Nie mogę znaleźć w profilu.
Powrót do góry Go down
Rido Kuran
Hrabia
Rido Kuran


Liczba postów : 50
Join date : 12/07/2010

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 3:37 pm

Akcepciiiik i musisz najpierw dostać zezwolenie na bestie od mła Razz
Powrót do góry Go down
Auena
Księżniczka
Auena


Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2010

Karta Postaci
Ród: Ordorne
Moce: czytanie umysłów, władza nad wodą, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 3:38 pm

sądziłam, że już dostałam od adminki Very Happy taki jeden rumak ci nie zaszkodzi Very Happy przecież to nie smok Razz
Powrót do góry Go down
Rido Kuran
Hrabia
Rido Kuran


Liczba postów : 50
Join date : 12/07/2010

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 4:00 pm

Wchodzisz w profil i tam masz Bestia*:
I w image url: <tu masz linijeczke i wklejasz obrazek>

230x200
Powrót do góry Go down
Auena
Księżniczka
Auena


Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2010

Karta Postaci
Ród: Ordorne
Moce: czytanie umysłów, władza nad wodą, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyWto Lip 13, 2010 4:02 pm

no właśnie tego nie ma. albo jestem ślepa jak kret, albo macie to tylko widoczne dla adminów.
Powrót do góry Go down
Rido Kuran
Hrabia
Rido Kuran


Liczba postów : 50
Join date : 12/07/2010

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptySro Lip 14, 2010 7:56 am

zrub zdjęcie obrub je i na taką szerokość i wysokość jaką ci podałem a ja ci wkleje
Powrót do góry Go down
Auena
Księżniczka
Auena


Liczba postów : 5
Join date : 13/07/2010

Karta Postaci
Ród: Ordorne
Moce: czytanie umysłów, władza nad wodą, nienaturalna zręczność i spostrzegawczość

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptySro Lip 14, 2010 8:13 am

Powrót do góry Go down
Rido Kuran
Hrabia
Rido Kuran


Liczba postów : 50
Join date : 12/07/2010

Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena EmptyCzw Lip 15, 2010 3:16 am

miłej gry ^^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Auena Empty
PisanieTemat: Re: Auena   Auena Empty

Powrót do góry Go down
 
Auena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artheris - Fantasy RPG :: Organizacyjne :: Zapisy :: Elfy Wysokiego Rodu-
Skocz do: