Artheris - Fantasy RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Fantasy RPG
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Grrr...

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Raisen

Raisen


Liczba postów : 2
Join date : 11/07/2010

Karta Postaci
Ród: wpisujesz w jakim rodzie się urodziłaś/eś
Moce: wpisujesz tutaj max 4 moce

Grrr... Empty
PisanieTemat: Grrr...   Grrr... EmptyNie Lip 11, 2010 11:33 am

1. Imię: Raisen o ile dobrze pamiętam
2. Nazwisko: A kto by je tam pamiętał
3. Wiek: Wygląda na 18
4. Rodzina: Cóż była pełna, ale lata wszystko zmieniają i niestety chyba wszyscy zginęli, ale może brat lub siostra żyje jeszcze gdzieś
5. Ranga proponowana: Cóż mi obojętnie ... Może być Arcymag lub Mag
6. Moce( posiadamy max 4 moce): Hmmm... po długim zastanowieniu wybiorę takie
Nr 1: Przyzywanie szkieletów - Ponieważ prawie wszędzie ktoś zginął wybrałem tą moc do kontrolowania ich kości
Nr 2: Technika stworzona by móc widzieć się z rodziną. Nazwana przez Rai''a ''Ostatnią godziną'' ponieważ polega na jakby to powiedzieć... wepchnięciu w szkielet duszę , oczywiście odpowiednia dusza do odpowiednich kości. I dzięki tej technice szkielet pokrywa na jakiś czas coś podobnego do skóry, i widzimy przed sobą osobę zmarłą z którą możemy porozmawiać i która ma wszystkie swoje dawne umiejętności, ale niestety ta technika ma też haczyk, bo chłopak może narzucić szkieletowi swoją wole i dzięki niej będzie walczyć po jego stronie.
Nr 3: Hmm... co by tu dać... Wiem !!... Rai może dzięki swoim umiejętnością wytworzyć jakby to powiedzieć... Czarną mgiełkę(Czarną magie) i dowolnie ją manipulować
Nr 4: Boshe... już kompletnie pomysłów nie mam... Hmmm... dobra to niech będzie że z wielu szkieletów potrafi stworzyć większy szkielet lub coś innego
7. Umiejętności: Mistrz Gotowania i to co wyżej mi wystarczy
8. Ekwipunek(max 2 bronie na początek): Książka z czarami i mały mieczyk, można powiedzieć sztylet
9. Historia: Dobra miejmy to już z głowy... Rai urodził się w małym miasteczku o zapomnianej mu nazwie, w którym dorastał, bawił się z dziećmi itp wiadomo cud, miód. Ale niestety nastały też trudne czasy w których na wioskę przyszła zaraza i zginęła na skutek niej większość wioski, a w tym rodzice pewnego chłopca. Zagubiony w sobie Rai przybył do miasta nekromantów ,gdzie zaczął uczyć się ich sztuki. I tak po latach w końcu wyszedł z miasta by rozpocząć własną historię ... Tatadam... Reszta na frm
Powrót do góry Go down
Hektor
Książę
Hektor


Liczba postów : 21
Join date : 09/07/2010

Karta Postaci
Ród: Królewski
Moce: Zmienianie się w dzień

Grrr... Empty
PisanieTemat: Re: Grrr...   Grrr... EmptyNie Lip 11, 2010 12:53 pm

Mhm....
Po dłurzszym zastanowieniu dam ci rade: utrzymuj poziom, bo jak zjedziesz niżej będzie krucho i zmień avka bo nowoczesny a ma być typu średniowiecze.
A co do karty AKCEPCIK
Powrót do góry Go down
 
Grrr...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Artheris - Fantasy RPG :: Organizacyjne :: Zapisy :: Nekromanci-
Skocz do: